Стефан Решко: "Головне, щоб у Харкові не знайшлося фанатів, які можуть щось затіяти"

Динамо Київ 11 Жовтня, 13:37
Захисник «Динамо» 1970-х років Стефан Решко поділився своїми прогнозами на майбутній матч збірних України і Польщі.

- Вболівальники чекають перемоги нашої збірної, але особисто я прогнозую нелегкий матч. Після недооцінки у варшавській зустрічі поляки з усією серйозністю підійдуть до цього поєдинку. Суперник добре вивчив тактику нашої збірної і зробить все, щоб взяти реванш. Очки потрібні і нам, і полякам, але враховуючи, що українська команда грає в рідних станах, шанси на перемогу у нас все ж більше.

- Згодні з думкою, що, як і в матчі проти англійців, в майбутній зустрічі головним буде не стільки показати видовищну гру, скільки домогтися прийнятного результату?

- Збірна України поставила себе в таку ситуацію, коли результат потрібен у кожному матчі. Винятком стала хіба що зустріч з Сан-Марино у Львові, де до всього іншого була показана красива гра .

- Чи не вважаєте, що в плані психології гравцям збірної України буде набагато легше, ніж напередодні першого матчу з поляками у Варшаві?

- Легше не буде, адже зараз кожен матч на вагу золота. Та й якби не перемога у Варшаві, протистояння в Харкові вже навряд чи було потрібно.

- Чи поділяєте думку Михайла Фоменка, який сказав, що успіх у харківському матчі стане для поляків справою честі?

- Не сумніваюся, що після провалу у Варшаві поляки сплять і бачать, як би поквитатися зі збірною України. Крім усього іншого підопічні Форналіка все ще зберігають шанси на завоювання путівки до Бразилії, для цього їм потрібно виграти два матчі.

- Хто з гравців збірної Польщі може доставити найбільшу кількість проблем?

- Головне, на мій погляд, буде не дати розвернутися Роберту Левандовські. Цей футболіст є кращим у своєму клубі і збірній і напевно не дарма за ним так активно полює мюнхенська «Баварія». Нашій команді потрібно впевненно зіграти в обороні і шукати свого щастя попереду. У збірній є футболісти здатні вирішувати такі завдання. Упевнений, збірна України вже дозріла для перемог на такому високому рівні, залишилося тільки проявити свої кращі якості і добитися потрібного результату.

- Чи позначиться на атмосфері у збірній України непроста ситуація з недограним матчем чемпіонату за участю «Дніпра» і «Металіста»?

- Навряд чи. Хоча , звичайно, «Металіст » повів себе трохи неправильно в юридичному і спортивному плані - це нагадує мені ситуацію 2008 року, коли у клубу було бажання незаконним і неспортивним шляхом взяти три очка. Якщо у команди вже є такий гіркий досвід, то не варто думати про легкі шляхи, а здобувати очки у важкій боротьбі .

- Якою мірою збірної України допоможе рішення ФІФА, що вже припинило постанову про проведення матчу без глядачів?

- Це, звичайно, великий плюс, але головне, щоб у Харкові не знайшлося фанатів, які можуть щось затіяти. Завдяки зусиллям Григорія Суркіса харківські вболівальники отримали відмінний подарунок, тому будуть з подвійною віддачею підтримувати національну команду.

- Чи вважаєте збірну України фаворитом цього протистояння?

- Так, команда Михайла Фоменка є фаворитом зустрічі в Харкові.