Леонід БУРЯК: "Оступитися на останньому рубежі було б безглуздо"

Динамо Київ 11 Жовтня, 13:59
Екс-тренер збірної України та київського "Динамо" Леонід Буряк напередодні матчу між збірними України та Польщі розповів про своє бачення ситуації.

- Уже багато зроблено для виходу з групи, і оступитися на останньому рубежі було б безглуздо, я думаю, всі це розуміють. Повинні максимально сконцентруватися на цій грі, від неї багато що залежить. І непростий суперник, звичайно.

- Цікаво буде стежити за матчем Англія - Чорногорія, результат якого також має значення для нас.

- Перш за все, ми повинні думати про свої завдання, потрібно їх вирішити, а потім вже озиратися на інших. Я думаю, всі розуміють, що Англія - фаворит цієї пари, і навряд чи вона відпустить Чорногорію з очками. Тим більше, у них всі відновилися, і Руні, і Уелбек .