Іско: «У другому таймі українці створили хороший тиск і ускладнили нашу гру»

Динамо Київ 29 Березня, 14:11
Півзахисник збірної Іспанії Іско прокоментував перемогу своєї національної команди над збірною України (1:0).

Півзахисник збірної Іспанії Іско прокоментував перемогу своєї національної команди над збірною України (1:0).

«Можливо, останнім часом ми не забиваємо багато голів, але створюємо багато моментів. Саме це – запорука успіху у майбутніх матчах»,

- цитує Іско

Marca

.

«Другий тайм матчу проти України ми не змогли проводити в тому ж темпі, що й перший. Суперники створювали хороший тиск, і це дуже ускладнювало нашу гру.

Ми задоволені трьома очками, які є дуже важливими, але ми повинні працювати, щоб грати більш стабільно протягом усього матчу».