Таке рішення було прийняте на нараді за участю представників «Металіста», стадіону, Прем'єр-ліги, Харківської облдержадміністрації, ФФУ, МВС і СБУ.
Нагадаємо, що попередні весняні матчі чемпіонату «Металіст» провидив за межами Харкова через загрозу терактів.