Руслан Мармазов: «Луческу сказав мені: «Ну навіщо ти так, міг би ще попрацювати у клубі»

Футбол України 31 Березня, 12:48
Екс-керівник прес-служби «Шахтаря» Руслан Мармазов розповів про те, як головний тренер донеччан Мірча Луческу відреагував на його відхід з клубу.

«Коли я вже формально пішов, то подзвонив Містерові. Він сказав: «Руслан, ти де, в Москві? Ну навіщо ти так, можна ж було ще попрацювати в клубі. Але я розумію, що це твоє рішення». Закінчили розмову обіцянкою ще як-небудь зустрітися.

За ці десять років у мене накопичилося багато матеріалів про Луческу. Якщо це все систематизувати, то вийшла б цікава книга. Я бачив Луческу таким, яким його не бачили багато інші. Я знаю, що він читає, чим цікавиться, як у нього назріває якесь рішення.

Луческу - складна людина, своєрідна. Він багатьох до себе не підпускає. Але якщо він прийняв тебе в своє коло, то буде допомагати, підказувати», -

сказав Мармазов.