Екс-тренер київського «Динамо» Валерій Газзаєв висловив свою думку про візит Анатолія Тимощука у військовий госпіталь.
«Я думаю, що таких заяв не можна робити, якщо ти поважаєш країну, в якій ти сьогодні отримуєш гроші, в якій ти працюєш», -
сказав Газзаєв, передає Трибуна