Юрій Лень: «Це була не гра команди «Динамо», яку ми хочемо бачити»

Динамо Київ 2 Квітня, 11:28
Наставник динамівської команди U-19 прокоментував перемогу своїх підопічних над «Скалою», і розповів, які у нього були претензії до гравців.

- Ми підлаштувалися під гру команди суперника, і те, в чому повинні були мати перевагу - техніці й домашньому полі - ми її не отримали. Потрібно покопатися у своїй голові й головах футболістів, розібратися, в чому причина подібного. Гадаю, ми зробимо правильні висновки і знайдемо вихід і рішення. Можливо, сьогодні просто був не наш день, але неозброєним оком було видно, що деякі футболісти не допрацьовували, як тактично, так і в плані самовіддачі та бажання грати у футбол, а не бігати з м'ячем. Деякі наші гравці, виходячи на футбольне поле, ставлять «я» вище за «ми». Я сказав хлопцям, що, так, ми перемогли, заробили три очки, але це була не переможна гра, не гра команди «Динамо» Київ, яку ми хочемо бачити. Минулий поєдинок із «Зорею» дав надію на те, що почалося поліпшення, на зборах у Туреччині також проглядалася комбінаційна командна гра, де всі працювали, як єдиний механізм, і кожен знав, хто, чим повинен займатися. Можливо, дався взнаки від'їзд до збірних майже усіх гравців основного складу. Відчувалася розбалансованість у фізичному плані. Хоча, на тренуваннях було видно, що всі в хорошому стані, медобстеження показало те ж саме, але, можливо, у збірних вони грають в інший футбол, вимагають від них іншого, змінюють позиції ... У нас попереду ще є тиждень, будемо об'єднувати хлопців в єдине ціле. Виїзд у нас серйозний - до Дніпропетровська. Я б навіть не говорив про результат - завжди вимагаємо від футболістів якості гри на футбольному полі, а це якраз і насторожує.

- Як склалася товариська гра проти донецького «Металурга» минулої суботи?

- У ній взяли участь хлопці, не задіяні в збірних, а також Максим Нестеренко, якому ми дали в другому таймі ігровий час після важкої травми - місяці три він взагалі не грав. Перший тайм ми провели на середньому рівні, а другий провалили, правда, грали футболісти, які не є гравцями основного складу. Хоча, як раз вони і повинні доводити, але, чи то не можуть, чи то не хочуть. А якщо і те, і інше, будемо робити висновки. Хочеться, щоб обойма з 18 осіб була єдиним цілим, і коли виходив на поле 15-й або 16-й, то грав і бився точно так само, як перший або другий. У цьому є і моя вина, як тренера, але я вже переконався в тому, що якщо футболіст сам не хоче, чи не розбирає все у себе в голові, то, як ти з ним розмовляєш, які вправи даєш, не ефективне.