Півзахисник національної збірної України Едмар дав інтерв'ю програмі "Шустер-Лайв" після зустрічі з командою Польщі.
- Чекали від збірної Польщі такої гри, яку вона сьогодні продемонструвала?
- Так, звичайно, ми знали, що для них це останній шанс. Ми не хотіли поступатися у боротьбі, і тому в перші 10 хвилин отримали два гірчичника. Знали, що вони з перших хвилин побіжать вперед - це допомогло нам зіграти грамотно від оборони.
- Отримавши попередження, діяли обережніше? Намагалися не йти в стик з суперниками?
- Так, звичайно. Перший тайм грали трохи акуратно. У другому вже розбігалися і гра налагодилася. - У першому таймі здалося, що і гра в пас не пішла... Ми поговорили в перериві один з одним, що потрібно ближче один до одного грати, щоб діяти на коротких пасах.
- Хочеш поїхати до Бразилії, напевно...
- Я вже довго там не бував.
- Футболка України дуже схожа до футболки збірної Бразилії, тому в Бразиліі вас не будуть відрізняти від інших гравців збірної. Навіть якщо Ви будете в футболці української збірної.
- Хочу грати в фіналі зі збірною Бразилії…
- Чи хвилюють вас розмови про те, що ви не народилися в Україні, що не є споконвічним українцем? Взагалі, відчуваєте патріотизм? Чи граєте серцем за Україну?
- Ви знаєте, я вже давно хотів це сказати, Україна мені дуже багато чого дала. Моя сім'я, майже вся моя кар'єра - цій країні я дуже вдячний. Я дуже люблю Україну і можу сказати, що це по-справжньому.