Чотири гравці «Ньюкасла» покинуть команду після закінчення сезону

Світовий футбол 3 Квітня, 07:39
Під час літнього міжсезоння «Ньюкасл» втратить чотирьох ключових гравців.

Під час літнього міжсезоння «Ньюкасл» втратить чотирьох ключових гравців, повідомляє uafootball з посиланням на Daily Telegraph.

Після закінчення сезону Мусса Сіссоко, Шейк Тіоте, Тім Крул і Папісс Сіссе покинуть «Сент Джеймс Парк», розчарувавшись у тому, що разом з «сороками» їм нічого не вдалося досягти.

Після 30 турів «Ньюкасл» займає 12 місце в АПЛ, а від єврокубкової зони команду відділяє 18 очок.