«Динамо» U-21 розібралося з «Чорноморцем»

Динамо Київ 3 Квітня, 12:56
Молодіжна команда «Динамо» довела перемогу над одеситами до розгромної завдяки двом голам у компенсований час.

Чемпіонат U-21. 18-й тур. «Чорноморець» - «Динамо» 0:3

Голи: Щебетун (74), Андрієвський (90), Полегенько (90+3, пен.)

«Чорноморець»: Зацепін, Кушніренко, Матушевський, Курко (к), Потароченко, Горбовський, Серденюк, Переверза (Попов, 46, Насімі (Цирульнєв, 82), Мурашов (Волощук, 67), Марковський (Григоренко, 61)

«Динамо»: Рудько, Азацкий, Лук᾿янчук, Нагорний, Шепелев, Полегенько (к) (Дмитренко, 90+4), Михайличенко, Харатін (Казаков, 86), Андрієвський, Щебетун, Кузик

Попередження:

Матушевський (83)