Захисник київського «Динамо» Даніло Сілва розповів про намір перемогти у Лізі Європи.
«Я хочу, щоб «Динамо» виграло Лігу Європи у цьому сезоні, і я впевнений, що наші вболівальники теж бажають цього. Наша команда сильно працює, тому що хоче перемогти у цьому турнірі.
Чи пройдемо «Фіорентину»? Звичайно», -
заявив бразилець у коментарі каналу «Футбол 1».