Артем Федецький: "Ми розуміли, яка ціна хоча б однієї помилки в цьому поєдинку"

Динамо Київ 11 Жовтня, 21:11
Артем Федецький в ефірі телеканалу «Інтер» прокоментував перемогу збірної України над Польщею

- Ви б змогли перемогти Польщу, якби матч все ж відбувся без глядачів?

- Складно сказати. Сьогодні у нас була божевільна підтримка, тому хотілося б сказати спасибі, що вболівальники все ж змогли прийти на матч. Ця підтримка дуже допомогла!

- У першому таймі, якщо можна так сказати, на Вашому фланзі не дуже добре йшла гра. Це поляки там добре грали або у Вас щось не вийшло?

- Можливо, не все у нас виходило. Більше хотілося акцентувати увагу на грі в обороні, адже ми розуміли, яка ціна хоча б однієї помилки в цьому поєдинку. У першому таймі було багато браку, про що нам і сказав Фоменко в перерві. У другому таймі пощастило більше, хоча і там без браку не обійшлося. Ми билися один за одного! Сьогодні, скажімо так, була гра на результат, який ми і змогли добути.

- Часто кажуть, що Блащиковський і Роберт Левандовскі у збірній грають гірше, ніж у «Боруссії». А як Ви сьогодні можете оцінити їх гру? Вони створювали реальні проблеми нашій команді?

- Думаю, так. Блащиковський весь час змінювався флангами з партнерами, а Левандовскі є гравцем дуже високого рівня, який поодинці обіграв «Реал». Вони намагалися весь час тримати в напрузі нашу оборону, можливо, десь створювали небезпечні моменти і, чесно сказати, нам пощастило.