Екс-гравець «Карпат» Самсон Годвін, який працює наразі в системі львівського клубу, розповів про неприємний епізод між ним та Артемом Мілевським
.- Пам'ятаю, у півфіналі Кубка України проти «Динамо» зійшовся з Артемом Мілевським. Я пішов проти нього в підкат, він розлютився, піднявся і плюнув в мене. Я тут же плюнув в нього у відповідь. Арбітр показав жовту картку обом, втім, після матчу ми нормально поговорили, -
розповів нігерієць, передає Трибуна