Орест Кузик: «Нічию з перемогою не зрівняти»

Динамо Київ 25 Серпня, 08:39
Півзахисник молодіжної команди «Динамо» після матчу із запорізьким «Металургом» (1:1) розповів офіційному сайту "Динамо" Київ, чому домашні матчі вдаються краще, ніж виїзні:
Півзахисник молодіжної команди «Динамо» після матчу із запорізьким «Металургом» (1:1) розповів офіційному сайту "Динамо" Київ, чому домашні матчі вдаються краще, ніж виїзні:



- Вигравати хотілося б завжди. Один пункт ми сьогодні заробили, але три очки є три очки. Нічию не можна порівняти з перемогою. Чому вдома граємо краще, ніж на виїзді? Все-таки, при своїх трибунах присутньо більше азарту, так би  мовити, "вдома й рідні стіни допомагають". Але в гостях також потрібно перемагати, незалежно від того, де граєш, і привозити додому тільки позитивний результат.