Райнін шукає спонсорів для харківського «Металіста»

Футбол України 5 Квітня, 15:36
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін займається пошуком бізнесменів, які могли б допомогти зберегти в Харкові ФК «Металіст».

Про це він повідомив dozor.kharkov.ua після матчу між «Металістом» і донецьким «Металургом».





«Я буду розмовляти і розмовляю з тими людьми, які могли б виступити спонсорами або надати якусь підтримку легендою харківського футболу - клубу «Металіст», - заявив Ігор Райнин.



Він упевнений, що до кінця сезону «Металіст» дограє, незважаючи на великі борги клубу, як перед футболістами, так і перед ОСК «Металіст».



При цьому Ігор Райнин зазначив, що переговори з власником клубу Сергієм Курченком немає ніяких, а спілкування відбувається зі спортивним директором команди Олександром Бойцаном.



«Будемо з ними говорити. Є низка ідей. Постараємося зробити все, щоб врятувати клуб», -

заявив голова ОДА.