Він успішно склав іспити на спеціалізованих тренерських курсах при Київській обласній федерації футболу й отримав диплом категорії «С».
У неділю, 5 квітня, арбітр ФІФА успішно дебютував у новій для себе ролі. Бойко очолив команду арбітрів Київської області.
Команда вже не перший рік бере участь у розіграші Кубку Києво-Святошинського району,
передає footboom.com.
Раніше особливих успіхів арбітри у цьому турнірі не мали, але цього разу у першому раунді нового сезону підопічні Сергія Бойко у гостях з рахунком 2:0 здолали гостомельський Факел, завдяки чому пройшли до чвертьфіналу.