Степаненко: "Історію треба виправляти"

Динамо Київ 12 Жовтня, 06:37
Півзахисник збірної України Тарас Степаненко прокоментував перемогу над Польщею.

- Сьогодні удача була на нашому боці завдяки тому, що ми грали вдома, при такій підтримці. Люди вболівали за нас і відводили м'яч від наших воріт. Я завжди говорив, які в Харкові хороші вболівальники-всі прекрасно знають, як тут підтримують "Металіст", як ставляться до збірної.

- Польща чимось здивувала?



- Очікували саме такої гри, адже команда складається з кваліфікованих футболістів, що виступають у сильних чемпіонатах. Крім цього, для суперника це був останній шанс зачепитися за другу сходинку. Розуміли, що легкої прогулянки не буде.

- Ви заробили "гірчичник" вже на 3-й хвилині...



- Так, потрібно бути уважнішими. Картка на початку зустрічі трохи зв'язала мені руки: не можна було підкотитися або десь зіграти агресивніше.

- Які шанси на поїздку до Бразилії?



- Не все залежить від нас. Звичайно, будемо вболівати за збірну Польщі у грі з англійцями і сподіватися на перемогу в групі. Але головне для нас - це взяти три очки в грі з Сан-Марино, довести справу до логічного завершення. Звичайно, не хотілося б дотягувати до плей-офф. Але якщо займемо другу сходинку - зіграємо ще дві гри. Україні не щастить у стикових матчах? Послухайте, щастить найсильнішим. Історію треба виправляти.