Захисник «Динамо» Бетао, в своєму Instagram, поділився емоціями після матчу з «Зорею».
«Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України. Вийшли до 1/2 фіналу. Допоміг зправа», -
написав «Бетон».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Захисник «Динамо» Бетао, в своєму Instagram, поділився емоціями після матчу з «Зорею».
«Дякувати Богу за гарну гру в Кубку України. Вийшли до 1/2 фіналу. Допоміг зправа», -
написав «Бетон».