«Завдання було - не пропустити. Бо, якби ми пропустили, то нам довелося б забивати два голи. Старалися відіграти ззаду на нуль, а попереду, думали, що і так прилетить» -
сказав Литовка в інтерв'ю програмі «ПроФутбол», передає Footboom
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Завдання було - не пропустити. Бо, якби ми пропустили, то нам довелося б забивати два голи. Старалися відіграти ззаду на нуль, а попереду, думали, що і так прилетить» -
сказав Литовка в інтерв'ю програмі «ПроФутбол», передає Footboom