«Нормальне жеребкування, з чотирьох команд, що залишилися на цій стадії всі ставлять завдання пройти у фінал, -
сказав Сергій Федоров в бесіді з кореспондентом MatchDay Артемом Омельяненко.
- Не факт, що нам з «Олімпіком» буде легше, ніж, наприклад, якби ми грали з «Дніпром». У будь-якому випадку нас чекають два важких матчі. А завдання в Кубку у «Динамо» не обговорюється - тільки перемога».