12 жовтня. День в історії «Динамо»

Динамо Київ 12 Жовтня, 08:28
Чим запам'ятався цей день шанувальникам київського "Динамо".

Чим запам'ятався цей день шанувальникам київського "Динамо".

Зіграно матчі в чемпіонатах СРСР:

1939 рік. «Динамо» - «Спартак» ( Москва) - 2:2 (15,000 глядачів, голи у динамівців - Комаров (5), Лайко (20).

1960 рік. ЦСКА (Москва) - « Динамо» - 1:3 (40,000, голи у динамівців - Серебряніков (22), Войнов (50, 69, з пенальті).

1968 рік. «Динамо» - «Спартак» (Москва) - 1:0 (100,000, на фото, гол - Серебряніков (67).

Третій поспіль чемпіонський титул «Динамо» здобутий у московського «Спартака» у непростій боротьбі. На заповненому столичному стадіоні «біло-сині» здобули найважливішу перемогу з рахунком 1:0! У підсумку, «Динамо» виграло першість СРСР з п'ятиочковим відривом від все тих же спартаківців.

1970 рік. «Спартак» (Орджонікідзе) - «Динамо» - 3:2 (26,000, голи у динамівців - Трошкін (17), Пузач (74).