Коньков: "Усіх з перемогою!"

Футбол України 12 Жовтня, 08:45
Після матчу Україна – Польща у мікст-зоні стадіону «Металіст» з’явився президент Федерації футболу України Анатолій Коньков і привітав усіх з перемогою, повідомляє gazeta.ua.

А от президент Польського футбольного союзу Бонек Збігнєв колишній футболіст «Ювентуса» та «Роми», одним з перших пройшов повз журналістів, але мовчки.

З офіційних осіб, крім Анатолія Конькова та Бонека Збігнєва, на матчі очікували президентів України та Польщі Віктора Януковича та Броніслава Комаровського, але вони так і не з’явилися. У віп-ложі стадіону були присутні міський голова харкова Геннадій Кернес і голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.