Денис Гармаш: «Зоря» налаштується, але ми теж будемо грати на перемогу»

Динамо Київ 10 Квітня, 07:34
Півзахисник київського «Динамо» Денис Гармаш, який народився неподалік від Луганська, в невеликому містечку Мілове, перед грою 19-го туру УПЛ проти «Зорі» упевнений, що майбутній поєдинок буде докорінно відрізнятися від матчу, який динамівці і луганчани нещодавно провели в Кубку України.

- Гра буде важче ніж в Кубку. Буде все по іншому. «Зоря» налаштується, але і ми будемо грати тільки на перемогу, -

сказав Гармаш в телеефірі каналу «Футбол 1».