- Гра буде важче ніж в Кубку. Буде все по іншому. «Зоря» налаштується, але і ми будемо грати тільки на перемогу, -
сказав Гармаш в телеефірі каналу «Футбол 1».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- Гра буде важче ніж в Кубку. Буде все по іншому. «Зоря» налаштується, але і ми будемо грати тільки на перемогу, -
сказав Гармаш в телеефірі каналу «Футбол 1».