"Металіст" полетів до Гданська

Футбол України 12 Жовтня, 09:24
Заповнюючи паузу в чемпіонаті, харківська команда вирушила на товариський матч до Польщі.

У недільній грі з гданської "Легією", яка займає після 11 турів у своєму чемпіонаті сьоме місце, Мирон Маркевич не зможе задіяти ряд провідних виконавців. Марко Девіч та Едмар в ці дні перебувають у розташуванні української національної команди, Хосе Соса викликаний під прапори аргентинської збірної, а Хуан Торрес і Клейтон Шав'єр вже не перший день перебувають в лазареті. Туди ж потрапив Марлос, у якого виникли проблеми з м'язом стегна. У збірні різних вікових груп викликані гравці "молодіжки" Артур Денчук, Олександр Нойок, Олександр Азацький, Артем Радченко, Олександр Андрієвський.

Всього в Гданськ вилетіло 16 футболістів:

воротарі: Олександр Горяїнов, Володимир Дишленкович;

захисники: Марсіо Азеведо, Андрій Березовчук, Крістіан Вільягра, Папа Гуйє, Родріго Моледо, Сергій Пшеничних;

півзахисники: Себастьян Бланко, Алехандро Гомес, Олег Краснопьоров, Павло Ксьонз, Дієго Соуза, Олег Шелаєв;

нападники: Володимир Барилко, Володимир Гоменюк.

Матч "Легія" - "Металіст" відбудеться завтра о 18:00 за Київом.