Керівництво «Наполі» не прийняло відставку головного тренера Рафаеля Бенітеса, повідомляє Спорт Експрес в Україні з посиланням на газету Cronache di Napoli.
Неаполітанці не здобули жодної перемоги в останніх п'яти матчах, опустившись на шосте місце в серії А, а також програли «Лаціо» у півфіналі Кубка Італії.
Після цього президент клубу Антоніо Де Лаурентіс пригрозив гравцям, що зашле їх в тренувальний табір.
На знак протесту проти цього рішення Бенітес вирішив подати у відставку, але вона не була прийнята. Також він відмовився брати участь у прес-конференції перед грою 30-го туру чемпіонату Італії проти «Фіорентини». Нагадаємо, що контракт фахівця закінчується в кінці сезону.
Останнім часом у ЗМІ активно ходять чутки, що його в «Наполі» можуть змінити Сініша Михайлович або Вальтер Маццаррі.