Анатолій Діденко: «Видалення Олійника? Мізки повинні бути якісь?». ВІДЕО

Футбол України 11 Квітня, 18:47
Капітан одеського «Чорноморця» Анатолій Діденко розкритикував дії свого партнера Ярослава Олійника в матчі з «Шахтарем». Молодий захисник був вилучений у першому таймі.

«Як можна отримувати таку червону картку? Раз зіграв, два зіграв, третій раз так зіграв - можна зробити якісь висновки? Команда вдесятьох. Навіть не хочеться говорити. Йому ж уже 20 років, це вже не молодо-зелено! Мізки повинні бути якісь?

Вітаю «Шахтар» з перемогою. Хотіли забити, я просив, щоб грали до кінця. Тому що розкриємося - отримаємо ще. Не вистачило фізично, важко грати півтора тайму вдесятьох. Будемо дивитися і робити висновки», -

наводить слова Діденка «

footboom.com«.