Капітан «Шахтаря» Даріо Срна після перемоги над «Чорноморцем» (5:0) у 19-му турі УПЛ поділився очікуваннями від поєдинку з «Динамо», який відбудеться 26 квітня у Львові.
«Перед «Динамо» нам належить зіграти з «Зорею». Ми вже одного разу програли луганчанам, тому найближчий матч не буде легкою прогулянкою. Що стосується «Динамо», боротьба буде до останнього матчу. Тому будемо рухатися крок за кроком.
Так, більшість уболівальників на «Арені Львів» вболіватимуть за «Динамо», але ми звикли до цього... Але і нас теж будуть підтримувати, адже ми граємо свої матчі у Львові і привезли в місто Лігу чемпіонів», - ц
итує Срну сайт «Профутбол».