За словами Сафіулліна, раніше крім «Динамо» Київ, більше не було великих команд. А тепер багато команд стали сильнішими.
- Подивіться, який став чемпіонат. Багато підтягнулися, повірили, що це можливо. Адже тоді не вірили, що гегемонію киян хтось може повалити. Зараз дійсно чемпіонат найпотужніший, цікаво дивитися! І це він зробив, багатьох заразив, багатьох підтягнув за собою, - цитує Сафіулліна «Террикон».