Після нічиєї у матчі з луганською «Зорею», захисник київського «Динамо» Александар Драгович поділився емоціями з читачами свого «Інстаграма».
- Ми заробили одне очко, але втратили два. Ми повинні збільшити свою майстерність. Тепер сфокусуємося на Лізі Європи, - написав Драгович.