Александар Драгович: «Ми заробили одне очко, але втратили два»

Динамо Київ 12 Квітня, 18:27
Після нічиєї у матчі з луганською «Зорею», захисник київського «Динамо» Александар Драгович поділився емоціями з читачами свого «Інстаграма».

Після нічиєї у матчі з луганською «Зорею», захисник київського «Динамо» Александар Драгович поділився емоціями з читачами свого «Інстаграма».

- Ми заробили одне очко, але втратили два. Ми повинні збільшити свою майстерність. Тепер сфокусуємося на Лізі Європи, -

написав Драгович.