Віктор Леоненко: «Футболісти «Динамо» і «Фіорентини» вже думали один про одного»

Динамо Київ 12 Квітня, 20:32
Відомий футбольний експерт прокоментував втрату очок «Динамо» та «Фіорентиною» у внутрішніх чемпіонатах перед очною зустріччю в 1/4 фіналу Ліги Європи у Києві.

Нагадаємо, київське «Динамо» сьогодні зіграло внічию з «Зорею» (2:2), а «Фіорентина» розгромно поступилася «Наполі» (3:0).

«Футболісти «Динамо» і «Фіорентини» вже думали один про одного. Плюс треба віддати належне «Зорі» − хлопці вийшли та билися, і могли ще й виграти. Але виручив Рибка, причому в серйозних моментах. Оборона «Динамо» зіграла бездарно. Чому? Це вже питання до Віди і Драговича, який, коли «Зоря» забивала другий гол, знову стояв у мертвій зоні. Він ніби у відпустці. Я не розумію, звідки ці пропозиції від «Ювентуса» і «Манчестер Юнайтед», -

заявив Леоненко в ефірі програми «Великий футбол» на телеканалі «Футбол 1».