Головний тренер луцької «Волині» Віталій Кварцяний прокоментував призначення пенальті у ворота запоріжців у поєдинку 19-го туру УПЛ.
«Якщо призначив пенальті за фол останньої надії, тоді це явно червона картка. А він жовту дає... Щось я правила не розумію. Крім цього, ще було дві руки, але це такий момент. Не хочу дії арбітра коментувати. Він багато свистів - це проблема всього українського футболу», -
сказав Кварцяний в ефірі програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1».