Новачок «Олександрії» В'ячеслав Шевченко в інтерв'ю телеканалу «Футбол» розповів про своє повернення в олександрійський клуб.
- Де ви пропадали з тих пір, як побували на перегляді в «Говерлі»?
- За цей час я встиг підписати попередній контракт з одним ізраїльським клубом. Але виявилося, що всі дороги ведуть до Олександрії. Вдячний тренеру і президенту за те, що дозволили мені знову одягнути футболку клубу.
- Що не склалося в Ізраїлі?
- Були свої обставини. Інша країна, там свої нюанси.
- Як оцінюєте свою форму?
- Відчуваю себе добре. Свою форму можу оцінити тільки після виходу на поле. Постараюся зробити все можливе, щоб допомогти команді.