Шевченко знову намагатиметься допомогти "Александрії"

Футбол України 12 Жовтня, 14:35
Новачок «Олександрії» В'ячеслав Шевченко в інтерв'ю телеканалу «Футбол» розповів про своє повернення в олександрійський клуб.

Новачок «Олександрії» В'ячеслав Шевченко в інтерв'ю телеканалу «Футбол» розповів про своє повернення в олександрійський клуб.

- Де ви пропадали з тих пір, як побували на перегляді в «Говерлі»?

- За цей час я встиг підписати попередній контракт з одним ізраїльським клубом. Але виявилося, що всі дороги ведуть до Олександрії. Вдячний тренеру і президенту за те, що дозволили мені знову одягнути футболку клубу.

- Що не склалося в Ізраїлі?

- Були свої обставини. Інша країна, там свої нюанси.

- Як оцінюєте свою форму?

- Відчуваю себе добре. Свою форму можу оцінити тільки після виходу на поле. Постараюся зробити все можливе, щоб допомогти команді.