Джермейн Ленс: «Фіорентина»? А що в ній такого, що б ми не змогли її перемогти?»

Динамо Київ 14 Квітня, 08:19
Атакуючий півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс незадовго до першого чвертьфінального матчу Ліги Європи проти італійської «Фіорентини» розповів офіційному клубному сайту про те, що він вже має досвід перемог над італійцями

:

- «Фіорентина»? А що в ній такого, що б ми не змогли її перемогти? Я впевнений, що якщо ми покажемо наш рівень гри, який ми до цього вже не раз демонстрували в Лізі Європи, то зможемо перемогти цей італійський клуб. Ця команда добре контролює м'яч і діє позиційно, але у нас є свої козирі і сильні сторони. Особисто у мене є досвід гри і перемог над італійським клубом «Наполі» в Лізі Європи. У нас молода, прогресуюча команда і ми налаштовані тільки на перемогу!

Зазначимо, що Ленс у складі голландського клубу ПСВ (Ейндховен) провів три поєдинки проти італійців у Лізі Європи. 16.09.2010 його клуб зіграв внічию з «Сампдорією» - 1:1, а в сезоні 2012/13 двічі обіграв «Наполі». 3:0 вдома 04.10.2012 (на рахунку Ленса гол на 19-й хвилині) і на виїзді 3:1 06.12.2012 (в активі Джермейна гольова передача на 41-й хвилині).

Крім цього він у складі збірної Голландії забив гол Італії на 33-й хвилині в товариському матчі, що відбулися 6 лютого 2012-го року.