"Кожен матч граємо з відтінком підвищеної напруги. Команда не витримує вже дві гри - на 85 хвилині у Луцьку втратили перемогу з Карпатами, так само і сьогодні. Дуже шкода, адже багато роботи проробили.
Сказав Шикову, що він вже не капітан. Кажу йому: "Чого ти мовчиш?". – Не знаю, кого капітаном поставити, може, підкажете? Я завтра ж поставлю. Всі глухонімі! Глухоніма команда.
Говорю їм - щось організовують. Повинна бути в команді внутрішня аура керівних дій. Деякі фінти були, але повинна бути внутрішня дисципліна, треба один одному підказувати. А всі грають як вийде, мовчки. Є командне "щось", але не вистачає концентрації ", - сказав Кварцяний.
За словами наставника луцької команди, перемогу в таких іграх, як з Ворсклою, не можна упускати.
"Такі ігри ми не повинні грати внічию. Ми повинні здобувати очки. Це все добре - емоції, гра на виїзді, але треба показувати результат", - підкреслив Кварцяний.
Нагадаємо, що в матч Ворскла - Волинь закінчився внічию 3:3.