Віктор Вацко: «Ми неодноразово говорили, що «Динамо» не виглядає солідно невразливим у захисті»

Динамо Київ 14 Квітня, 18:59
Футбольний коментатор Віктор Вацко вважає, що після нічиєї з «Зорею», «Динамо» ще має право на одну помилку.

Футбольний коментатор Віктор Вацко вважає, що після нічиєї з «Зорею», «Динамо» ще має право на одну помилку.

- Протягом сезону ми неодноразово говорили, що «Динамо» не виглядає солідно невразливим у захисті. Матч з «Зорею» це підтвердив. Що це було? Сподіваюсь, ще частина інформації для глобальних висновків.

З точки зору результату, нічого страшного не сталося - запас перед конкурентами є. І навіть є ще право на одну помилку, -

написав Вацко у своїй конференції на «М

atchday».