«Дніпро» оселився в монастирі

Футбол України 15 Квітня, 14:57
«Дніпро» перебрався з холодної України до Бельгії, де припікає сонце і дозволяє місцевим жителям насолоджуватися життям.

У Дніпропетровську команда, журналісти і вболівальники сідали в літак в куртках, в аеропорту Остенде, розташованому кілометрів за 30 від Брюгге, верхній одяг виявився зайвим. «Дніпро» оселився в будівлі колишнього монастиря 17-го століття на околиці історичного центру Брюгге, в декількох кілометрах від стадіону «Ян Брейдель», де завтра і пройде поєдинок.

У Брюгге «Дніпру» не допоможуть травмований Зозуля і дискваліфікований Шахов, які не полетіли до Бельгії, а також утікач Ежидіо. Позиція лівого захисника залишається найпроблемннішим місцем команди.

Літак був заповнений практично під зав'язку, хоча футболістів у делегації тільки 20. Але полетіло багато вболівальників. З числа організованих фанатів – 15 осіб. Очікується, що ще приблизно така ж кількість прибуде в Брюгге своїм ходом, плюс має бути підтримка представників діаспори,

- повідомляють «Вести».