«Я дуже сподіваюся забити завтра хоча б один гол. «Динамо» – це дуже сильна команда, вони пройшли «Евертон», але ми сподіваємося, що здолаємо їх», –
цитує Салаха footballua.tv.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Я дуже сподіваюся забити завтра хоча б один гол. «Динамо» – це дуже сильна команда, вони пройшли «Евертон», але ми сподіваємося, що здолаємо їх», –
цитує Салаха footballua.tv.