Мохамед Салах: «Сподіваюся забити «Динамо» хоча б один гол»

Динамо Київ 15 Квітня, 16:15
Півзахисник «Фіорентини» поділився очікуваннями перед матчем проти «Динамо» в 1/4 фіналу Ліги Європи.

«Я дуже сподіваюся забити завтра хоча б один гол. «Динамо» – це дуже сильна команда, вони пройшли «Евертон», але ми сподіваємося, що здолаємо їх», –

цитує Салаха footballua.tv.