Конголезький нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані поділився своїми враженнями від роботи під керівництвом українського наставника «біло-синіх» Сергія Реброва.
«
Сергій - молодий наставник з величезним потенціалом. Вже видно, що «Динамо» зробило правильний вибір, призначивши його головним тренером клубу. Наша спільна мета - виграти чемпіонат України та повернути команду в Лігу чемпіонів,- цитує Мбокані