Ярмоленко: "Поки не виграю Прем"єр-лігу: з Динамо нікуди не піду"

Динамо Київ 25 Серпня, 09:11
Форвард київського клубу прокоментував останні чутки навколо своєї персони.
Форвард київського клубу прокоментував останні чутки навколо своєї персони.


"Нікуди я переходити не буду! Який Ліверпуль? Я говорив, що поки не виграю УПЛ, з Динамо Київ нікуди не піду", - написав Ярмоленко у своєму твіттері.


"Я граю в команді за яку мріяв грати з дитинства", - додав також Андрій.