Олег Венглинський: «Динамо» сьогодні під силу обіграти кого завгодно у Лізі Європи»

Динамо Київ 16 Квітня, 11:33
Футбольний експерт Олег Венглинський відзначив проблеми «Фіорентини» з обороною перед чвертьфінальним матчем Ліги Європи із київським «Динамо».

Футбольний експерт Олег Венглинський відзначив проблеми «Фіорентини» з обороною перед чвертьфінальним матчем Ліги Європи із київським «Динамо».

«Буде добре, якщо кияни зроблять заділ у першому матчі, нехай і невеликий, -

сказав «Вестям» екс-гравець «Динамо» і «Дніпра» Олег Венглинський.

- Але це не означає, що потрібно з перших хвилин бігти вперед стрімголов. Необхідно діяти грамотно і раціонально. «Фіорентина» зараз не в кращій формі, два рази поспіль пропустила по три м'ячі, це знак, що у команди проблеми в обороні. У плані психологічного стану у «Динамо» зараз перевага. Та й взагалі в ЛЄ киянам сьогодні під силу обіграти кого завгодно».