Яя Туре: погані поля? Хех, я грав в Україні

Футбол України 12 Жовтня, 20:37
Непоганий "піар" нашому чемпіонату зробив колишній гравець донецького Металурга.

Напередодні матчу Ліги чемпіонів проти російського ЦСКА півзахисник "Ман Сіті" поспілкувався із журналістом порталу bobsoccer.ru. Спілкування як спілкування - ЦСКА сильна команда, але ми прагнемо вийти до плей-офф і тому постараємося виграти... Все як завжди, як у 90% подібних інтерв’ю.

Але на останнє Туре зазначив: "Що стосується поля на "Арені Хімки", то я грав у чемпіонаті України, тому знаю, що таке справжні проблеми з полями. Цим мене вже не здивуєш".