Під час матчу 1/4 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Фіорентина» травмувався український уболівальник, випавши з другого ярусу НСК «Олімпійський».
Інцидент стався в дев'ятому секторі.
28-річний Артем з Черкас був доставлений в лікарню з закритою черепно-мозковою травмою і підозрою на алкогольне отруєння. Про це «Обозревателю» розповіли медпрацівники клініки.