На матчі «Динамо» - «Фіорентина» ледь не розбився уболівальник

Динамо Київ 17 Квітня, 19:47
Під час матчу 1/4 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Фіорентина» травмувався український уболівальник, випавши з другого ярусу НСК «Олімпійський».

Під час матчу 1/4 фіналу Ліги Європи «Динамо» - «Фіорентина» травмувався український уболівальник, випавши з другого ярусу НСК «Олімпійський».

Інцидент стався в дев'ятому секторі.

28-річний Артем з Черкас був доставлений в лікарню з закритою черепно-мозковою травмою і підозрою на алкогольне отруєння. Про це «Обозревателю» розповіли медпрацівники клініки.