Балотеллі: У поразці "Мілана" винен я

Світовий футбол 25 Серпня, 09:23
Форвард "Мілана" Маріо Балотеллі взяв на себе провину за поразку в матчі першого туру Серії А проти "Верони".
Форвард "Мілана" Маріо Балотеллі взяв на себе провину за поразку в матчі першого туру Серії А проти "Верони". 

"Варто віддати належне гравцям "Верони". Я винен в цій поразці. У будь-якому разі, мої вітання і похвала гравцям "Верони", - написав Балотеллі у своєму твіттері.

Нагадаємо, 

"Мілан" програв "Вероні"

 з рахунком 2:1