"Варто віддати належне гравцям "Верони". Я винен в цій поразці. У будь-якому разі, мої вітання і похвала гравцям "Верони", - написав Балотеллі у своєму твіттері.
Нагадаємо,
"Мілан" програв "Вероні"
з рахунком 2:1© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
"Варто віддати належне гравцям "Верони". Я винен в цій поразці. У будь-якому разі, мої вітання і похвала гравцям "Верони", - написав Балотеллі у своєму твіттері.
Нагадаємо,
"Мілан" програв "Вероні"
з рахунком 2:1