Владислав Ващук: «У Луцьку киянам завжди непросто здобувати перемоги»

Динамо Київ 18 Квітня, 15:40
Екс-захисник «Динамо» та збірної України зробив прогноз на майбутній матч 20-го туру «Волинь» - «Динамо».

Ващук вважає, що кияни переможуть з рахунком 0:2, тому що рівень гравців «Динамо» значно вищий за рівень команди Віталія Кварцяного.

- У Луцьку киянам завжди непросто здобувати перемоги. Упевнений, так буде і цього разу. Команда Віталія Кварцяного за рахунок самовіддачі, пресингу і дисципліни спробує дати бій лідеру чемпіонату. Проте рівень майстерності у гостей помітно вище. Це і стане головною запорукою успіху підопічних Сергія Реброва, -

наводить його слова «Sport.ua».