Нападаючий збірної Англії Данні Уелбек прокоментував поєдинок своєї команди проти Чорногорії, що наблизив Трьох Левів до виходу на чемпіонат світу.
Англійці не змогли відзначитися в першому таймі, проте друга половина ознаменувалася одразу чотирма голами, на які чорногорці змогли відповісти лише одним взяттям воріт. Тепер підопічним Роя Ходжсона необхідно здолати Польщу в останньому турі, щоб вийти безпосередньо на чемпіонат світу.
"Це була гра, в якій потрібно було проявити терпіння. Ми повинні були терпляче гнути свою лінію, щоб потім зламати оборону суперника", - сказав Уелбек в інтерв'ю FATV.
"У свою чергу нам потрібно було бути обережними, адже Чорногорія володіє відмінним підбором гравців в атаці, здатних вколоти на контратаці".
"Ми знали, чого хотіли, тому повністю заслужили три очки. Це найголовніше. Проти Чорногорії я зіграв непогано, але сподіваюся, що у вівторок з Польщею буду діяти ще краще".