Нападник "Ювентуса" Карлос Тевес зазначив, що не боїться "Реал", з яким його команді чекають зустрічі в 3-му і 4-му турах групового раунду Ліги чемпіонів.
Після двох матчів туринський клуб має у своєму розпорядженні лише два очки, зігравши внічию з "Копенгагеном" (1:1) і "Галатасараєм" (2:2).
- "Реал" є "Реал". Могутня організація, найбільший клуб, - цитує Тевеса Tuttoport.
- У будь-якій формі "Реал" є відмінною командою, яку я поважаю. Думаю, нам потрібно здобути дві перемоги як мінімум, щоб претендувати на вихід в наступний раунд Ліги чемпіонів. І не має значення, де ці перемоги трапляться. Чи страшно нам? Ні, у футболі страху немає. Ось в тих місцях, де я виріс, було реально страшно.