Київське «Динамо» подало апеляцію на жовту картку Андрія Ярмоленка в матчі з «Волинню», через яку він змушений пропустити поєдинок з «Шахтарем» в найближчу неділю.
В «Динамо» вважають, що симуляції з боку Ярмоленка не було, а його падіння у штрафному стало наслідком того, що він фізично не міг уникнути контакту з воротарем «Волині» Шустом.
До свого клопотанням столичний клуб доклав відеозапис моменту.
КДК ФФУ винесе своє рішення на засіданні в четвер, повідомляє «Сегодня».