Колишній динамівець, який нині захищає кольори краснодарського футбольного клубу «Кубань», Андрій Єщенко, уникнув важких травм після жахливої автоаварії.
Про це гравець розповів кореспондентові ТАСС.
«На даний момент зі мною все в порядку. Трохи розбив губу, але в цьому немає нічого страшного. Думаю, що зможу взяти участь у наступному матчі команди. Поки не хотів би говорити про подробиці того, що сталося», -
сказав Єщенко.