Ігор СУРКІС: "Ситуація в Лізі Європи мене турбує найбільше"

Динамо Київ 13 Жовтня, 07:36
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс в інтерв'ю каналу "Футбол" висловив надію, що команда скоро вибереться з кризи і повернеться на провідні позиції.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс в інтерв'ю каналу "Футбол" висловив надію, що команда скоро вибереться з кризи і повернеться на провідні позиції:

- Сподіваюся, що найближчим часом ця картинка з'явиться: гравці притруться один до одного, будуть розуміти, що від них хочуть, стабілізується склад. Дуже сподіваюся, що ми виправимо ситуацію в Лізі Європи, яка мене турбує найбільше.