"Говерла" перемогла "Дебрецен"

Футбол України 13 Жовтня, 07:41
В рамках підготовки до матчу з луцькою "Волинню" ужгородці провели контрольний матч з бронзовим призером угорського чемпіонату СК "Дебрецен".

У напруженому матчі наша команда зуміла здолати господарів поля, завдяки єдиному м"ячу Віталія Балашова, який він забив на 20 хвилині з пенальті.

ВСК "Дебрецен" - ФК "Говерла" — 0:1 (0:1)

Голи: Балашов (пен., 20 хв.)