У напруженому матчі наша команда зуміла здолати господарів поля, завдяки єдиному м"ячу Віталія Балашова, який він забив на 20 хвилині з пенальті.
ВСК "Дебрецен" - ФК "Говерла" — 0:1 (0:1)
Голи: Балашов (пен., 20 хв.)
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
У напруженому матчі наша команда зуміла здолати господарів поля, завдяки єдиному м"ячу Віталія Балашова, який він забив на 20 хвилині з пенальті.
ВСК "Дебрецен" - ФК "Говерла" — 0:1 (0:1)
Голи: Балашов (пен., 20 хв.)